Hakkında

Yıldızlara ulaşmak için elinizi uzattığınızda bir boşlukla karşılaşmıyorsanız o zaman doğru yerdesiniz. Her şey bir basamak atlayarak başlar, zorlu ve uzun bir yolculuktan sonra gökten yere baktığınızı hayal edin. Bu muhteşem duygu uzakta değil, içinizdedir, onu görmek için kendinize güvenenin, başarmayı dile ve hedefine ulaşacak ilk adımını at.

Bu blog 08/08/2007 tarihinde performansi tarafından kendi bilgisayarına kurarak başlatıldı

İnternet ve teknoloji her geçen gün gelişiyor. Artık bütün gelişmeleri takip edebilmek eskiye nazaran imkansız, bütün bu gelişmeleri takip edebilmekten ziyade bizim işimize yarayanı takip edebilmek ve kullanmak bize oldukça fayda sağlamaktadır. Sitemizde özellikle bilgisayar üzerinde herkesin işine yarayacağını düşündüğümüz hizmetlerin kullanımını ele alacağız ve kullanım hakkında olası sorunları tartışacağız. Ayrıca yazının başlangıcında belirtiğimiz gibi özgüven üzerinde duracağız. İnsan oğlunun başaramayacağı hiç bir şey olmadığına inanıyoruz başarıyı elde edebilmek için ilk başta kendimize güvenmeliyiz, kendimizi dinlemeyi öğrenmeliyiz. Kendi gücümüzü tanıyabilmek için bazen sihirli kelimelere ihtiyaç duyuyoruz burada kitaplardan okuduğumuz ve internette araştırdığımız kişsel gelişim üzerine kendi yorumumuzu ve tecrubelerimizi de katarak dilimizin döndüğü kadar anlatmaya çalışacağız.

Üyelik:

Neden üye olmalıyım?

Blog sitemiz üyeliğe açıktır isteyen herkes üye olabilir. Bu blog sitesine üye olmadan da yorum yapabilirsiniz ancak yaptığınız yorumlar onaylandıktan sonra ancak sitede görünebilir. Üye olanlar için ise yorumlar hemen yayımlanır bu şekilde istediği bilgiye başka bir ziyaretçi tarafından da hemen ulaşabilme şansı doğar.

Üyelerimiz için ilerleyen zamanda yazarlık isteğinde bulunduğunda uygun görüldüğü takdirde yazar olabilme hakkı tanınacaktır. İstekte bulunmanız için iletişime geçebilirsiniz.

Blog Oh Be! için logolar :

blogohbelogo1 blogohbelogo2 blogohbelogo3